Series
Ratings
14
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0