Titles you rated
August RushRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0

50/50Rated ★ 3.0
ShameRated ★ 2.0

My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.0