Movies
Ratings
148
StealthRated ★ 5.0

Break OutRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Fighter In The WindRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0

The Divine WeaponRated ★ 5.0