Titles you rated

The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

DAN DA DANRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5

Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5

Skip and LoaferRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0