Series
Ratings
215
Three-BodyRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Underworld RiderRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
WASSUP MANRated ★ 3.5
WASSUP MAN Season 1Rated ★ 4.0
Wassup Man GO!Rated ★ 4.0
Gaus ElectronicsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0