Series
Ratings
71
Better Call SaulRated ★ 5.0
Love is Blind: FranceRated ★ 4.0
MIX & MATCHRated ★ 5.0
Win: Who is NextRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Oshi no KoRated ★ 4.0

Migi & DaliRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5