Movies
Ratings
264
Summer WarsRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5

The Classified FileRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5

The PiratesRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5