Series
Ratings
29
The Innocent ManRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0

MistyRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5