Movies
Ratings
114
Sydney WhiteRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5

Wonderful NightmareRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0

The HostRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5