Movies
Ratings
85
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 1.0
Like Father, Like SonRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 0.5
A FamilyRated ★ 1.0

A Company ManRated ★ 5.0
TronRated ★ 0.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5
The DoorRated ★ 5.0
All Things FairRated ★ 0.5
Now Is GoodRated ★ 1.0

50/50Rated ★ 0.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
FlightRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 0.5
The PreyRated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 0.5