Series
Ratings
21
HeroesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5