Movies
Ratings
570
PearlRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
301, 302Rated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Goldfish Breaking Out of FishtankRated ★ 0.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.0

Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Winter sleepRated ★ 3.5
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Good girlRated ★ 3.0

VenomRated ★ 4.0