Series
Ratings
260
Somebody Feed PhilRated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 3.0
Our Planet IIRated ★ 4.0
Our PlanetRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
더 코리안 셰프Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
극한84Rated ★ 3.5
A Nation of BrothRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0