Series
Ratings
175
Battle of FatesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
짱구는 못말려Rated ★ 4.5
짱구는 못말려Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Unexpected Business Season 3Rated ★ 3.5
Baek-packer Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Back to the GroundRated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 2.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0