Titles you rated
Open Your EyesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0

Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0

MementoRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0

Lust, CautionRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0