Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5

IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5

Money's WarfareRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5

Personal TasteRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0