Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0

Fists of LegendRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0

DerangedRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0