Series
Ratings
284
Still ShiningRated ★ 4.0
In Your Brilliant SeasonRated ★ 5.0
SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.5

An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
야구여왕Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.0
Bloody FlowerRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 4.0
I Dol IRated ★ 4.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.5