Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 1.0

The Art of SeductionRated ★ 2.5
Armour of GodRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 3.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 3.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.0