Series
Ratings
125

Alternate World PharmacyRated ★ 2.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
The World God Only Knows IIRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Redo of HealerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Interspecies ReviewersRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5

OverlordRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 4.5