Movies
Ratings
283
American SniperRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
Twilight: Saya in SasaraRated ★ 4.0
HanamizukiRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0