Titles you rated

How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5

The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0

Princess AuroraRated ★ 2.0

Tabloid TruthRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 5.0