Series
Ratings
60
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5

The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
You Are My DestinyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0