Movies
Ratings
95
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0

The ThroneRated ★ 5.0

The SuspectRated ★ 5.0

QuickRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 5.0

Secret ReunionRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0

A MuseRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 5.0