Titles you rated

BattleshipRated ★ 3.0

The Way HomeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
My Girl 2Rated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5