Titles you rated

Murder Mystery 2Rated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
LiftRated ★ 2.5
Richard JewellRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5

BlackkKlansmanRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5

Dirty MoneyRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ExterritorialRated ★ 2.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0