Titles you rated

Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
La PalmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
GriseldaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0