Movies
Ratings
37
ZootopiaRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5

My PaparottiRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5

Lust, CautionRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5