Titles you rated

Narco-SaintsRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
The Office Season 9Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5