Movies
Ratings
406

The HandmaidenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 2.5
JFKRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 2.0

Porco RossoRated ★ 3.0

Rules of DatingRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5

Despicable Me 2Rated ★ 4.0

MinionsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.5

SunflowerRated ★ 4.0