Titles you rated

The 8 ShowRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Produce 48Rated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5