Movies
Ratings
578
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5

AlienoidRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0