Series
Ratings
63
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5

Personal TasteRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0