Titles you rated
The MaskRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0

Fast FiveRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0

Perfect NumberRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0