Titles you rated

Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5

I Am SoloRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Genius PaikRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Button GameRated ★ 1.0