Series
Ratings
21
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5