Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.5
Mad DogRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0
Somebody 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 4.0
2011 Idol Star Athletics-Swimming Championships Season 2Rated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Invincible Youth Season 2Rated ★ 3.0