Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0

IncendiesRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 2.0

Hana and AliceRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
The CountRated ★ 2.5
StardustRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 1.0
Transformers OneRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.5