Series
Ratings
13
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5