Movies
Ratings
82
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0

Spirited AwayRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 1.0

Highway StarRated ★ 2.0

My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
Le Grand ChefRated ★ 1.0