Titles you rated

The FrogRated ★ 0.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0