Movies
Ratings
179
The Truman ShowRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 2.5

The PrisonRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5

TunnelRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 2.5

Now You See Me 2Rated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.5

The Divine MoveRated ★ 3.0