Series
Ratings
78
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
A-List to PlaylistRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5