Movies
Ratings
237

Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
ShirkersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Dancing with the BirdsRated ★ 4.0

Love Me, Love Me NotRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 4.0
People We Meet on VacationRated ★ 3.0

Your LetterRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Freakier FridayRated ★ 3.0

Murder ReportRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0