Titles you rated
OnceRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
TroyRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.0
HulkRated ★ 2.0
AliRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 1.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
ParklandRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 1.0
Children...Rated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Jane EyreRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 1.0
ThorRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0