Titles you rated

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0