Series
Ratings
17
DoctorsRated ★ 3.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.5
PenanceRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Ashita no Joe 2Rated ★ 4.0
Ashita no JoeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0