Series
Ratings
274
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5

Solo LevelingRated ★ 3.0
Blue Ribbon Baking ChampionshipRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5