Series
Ratings
13
HERORated ★ 3.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.5
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Sherlock HoundRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 4.0
Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0