Titles you rated
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0
Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Dawn of the EmpireRated ★ 4.0
Dream of the EmperorRated ★ 2.0
Yes, SirRated ★ 4.0
Roses and Bean SproutRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
SeoulmoonRated ★ 4.5
A Bluebird Has ItRated ★ 4.5